Провідний виробник на ринку грануляторів

Компанія "Львів Корм" - провідний виробник на ринку грануляторів

Наше підприємство виробляє обладнання для переробки зерна і біомаси з 2009 року.

Охолоджувач гранул - призначений для охолодження відразу після гранулювання, відбору поверхневої вологи і зниження температури гранул до температури вище навколишнього середовища максимум на 10 градусів Цельсія.
Охолоджувач гранул нашого виробництва дозволяє оптимізувати роботу лінії гранулювання кормів і біопалива, забезпечує високу якість готової продукція і зменшує витрати на обслуговуючий персонал завдяки повному автоматичному циклу роботи охолоджувача.

Охолоджувач гранул

Загальне споживання енергії – 1,6 кВт

Кількість охолодженої гранули — 600 кг/год.

Цена 52 000 грн.

Загальне споживання енергії – 2,5 кВт

Кількість охолодженої гранули – 1000 кг/рік

Цена 57 000 грн.

Загальне споживання енергії – 3 кВт

Кількість охолодженої гранули – 1500 кг/рік

Цена 65 000 грн.

Принцип роботи охолоджувача

Склалася гранула потрапляє через бункер дозатор в шахту охолоджувача де накопичується. Через решета в низу шахти вентилятором затягується повітря, який проходить через гранули відбираючи поверхневу вологу і температуру в гранул і виводиться за межі охолоджувача. В охолоджувачі заповненого гранул до певного рівня спрацьовує датчик верхнього рівня заповнення гранулой», який включає вібросито. Охолоджена гранула просіюється від сміття і вивантажується до тих пір, поки не спрацює датчик «нижнього рівня заповнення гранулой». Після спрацьовування датчика нижнього вібросито виключається і цикл повторюється. Разом з вібросито включається вентилятор відбору пилу з бункера пиловловлювача і транспортує його в призначене місце для повторного гранулювання (в базову комплектацію охолоджувача не входить)

Пилозбірник пневматичний призначений для збору просіву з вібросита та транспортування його аспірацією в накопичувальний бункер, звідки просів знову потрапляє в гранулятор.
Потужність 3 кВт 380 V
Габарити — Д 110см х Ш 110см x В 60см

Огляд роботи охолоджувача гранул