Провідний виробник на ринку грануляторів

Компанія "Львів Корм" - провідний виробник на ринку грануляторів в Україні

Наше підприємство виробляє обладнання для переробки зерна та біомаси з 2009 року.

Охолоджувач гранул - призначений для охолодження відразу після гранулювання, відбору поверхневої вологи і зниження температури гранул до температури вище навколишнього середовища максимум на 10 градусів Цельсія.
Охолоджувач гранул нашого виробництва дозволяє оптимізувати роботу лінії гранулювання кормів та біопалива, забезпечує високу якість готової продукція і зменшує витрати на обслуговуючий персонал завдяки повному автоматичному циклу роботи охолоджувача.

Охолоджувач гранул

Загальне споживання енергії — 2,5 кВт

Кількість охолодженої гранули — 1000 кг / рік

Ціна 97 000 грн.

Загальне споживання енергії — 3 кВт

Кількість охолодженої гранули — 1500 кг / рік

Ціна 115 300 грн.

Загальне споживання енергії — 4 кВт

Кількість охолодженої гранули — 3000 кг / год

Ціна 134 000 грн.

Принцип роботи охолоджувача

    Сформована гранула потрапляє через бункер дозатор в шахту охолоджувача де накопичується. Через решета в низу шахти вентилятором затягується повітря, який проходить через гранули відбираючи поверхневу вологу і температуру в гранул і виводиться за межі охолоджувача. В охолоджувачі заповненого гранул до певного рівня спрацьовує датчик «верхнього рівня заповнення гранулою», який включає вібросито. Охолоджена гранула просівається від сміття і вивантажується до тих пір, поки не спрацює датчик «нижнього рівня заповнення гранулою». Після спрацьовування нижнього датчика вибросито виключається і цикл повторюється. Разом з віброситом включається вентилятор відбору пилу з бункера пиловловлювача і транспортує його в призначене місце для повторного гранулювання (в базову комплектацію охолоджувача не входить)

   Пилозбірник пневматичний — призначений для збору просева з вібросита і транспортування його аспірацією в накопичувальний бункер, звідки просів знову потрапляє в гранулятор.
Потужність 3 кВт 380 V
Габарити — Д 110см х Ш 110см x У 60см

Огляд роботи охолоджувача гранул