Провідний виробник на ринку грануляторів

Компанія "Львів Корм" - провідний виробник на ринку грануляторів в Україні

Наше підприємство виробляє обладнання для переробки зерна та біомаси з 2009 року.

У нашому цеху виготовляються комплексні лінії гранулювання кормів, комбікормів, тирси, жому цукрового буряка, сіна, люцерни, висівок, соломи, лушпиння сої, лушпиння соняшнику та інших продуктів.

      Також займаємося виробництвом і реалізацією окремих вузлів ліній гранулювання як, дозатори для дозованої подачі суміші в гранулятор, подрібнювачів зернових культур і біомаси, подрібнювачів соломи та сіна, бункерів різної конструкції для оптимізації роботи ліній гранулювання і зберігання готової продукції, змішувачів кормів і біомаси, стрічкових транспортерів для транспортування гранул, охолоджувачів гранул і власне головних вузлів всіх ліній — грануляторов.

      Замовити лінії гранулювання кормів і біомаси можна різної продуктивності — від 250 кг / год до 5 тонн на годину. Окремий підхід до кожного клієнта забезпечує максимальну оптимізацію роботи обладнання в подальшому.
Підприємство виробляє модельний ряд обладнання для домашнього використання, яке працює від однофазної мережі 220В, що дозволяє підвищити прирости маси тварин і знизити собівартість продукції за рахунок власного виробництва комбікормів малим приватним фермам.

Сфери застосування нашого обладнання